KOSMETIKA A PÉČE O TĚLO

ESSENS je projekt,

který se zabývá krásou ve všech jejích podobách – krásou, čistotou a zdravím těla, krásou a čistotou podnikání i stylem života, kouzlem a rozvojem osobnosti a vnitřního potenciálu každého z nás, o kterých jsme možná ani neměli tušení. Na vaší cestě s ESSENS budete hýčkání těmi nejlepšími profesionály v oboru, kteří vám pomohou získat nové dovednosti a budou tak vašimi průvodci na vaší cestě… Zabývá se především prodejem parfémů - VÍCE V LEVÉM MENU

 

Společnost TianDe

je výrobce kosmetiky a potravinových doplňků, které obsahující pouze přírodní složky. TianDe tyto své produkty vyrábí s využitím nejnovějších technologií a při respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur.

TianDe řeší problematiku zdraví a krásy. V portfoliu firmy jsou různé druhy kosmetiky a potravních doplňků, všechny založené na přírodní bázi.

V současné době s můžete vybrat z více, jak 500 výrobků, přičemž další produkty se z výzkumu průběžně uvolňují do prodeje - VÍCE V LEVÉM MENU

 

TOPVET - přírodní kosmetika, doplňky stravy

V našem sortimentu naleznete veškerou přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární přípravky. Nabízíme bylinné čaje, extrakty, a to lihové tinktury i tobolky, tabletované extrakty. Dále rostlinné oleje, sirupy, řadu beta-glukan, kloubní výživu, sportovní výživu.