Earn4invite

Jak asi víte, co je zadarmo není vždy bez rizika a nefunguje věčně.
Společnost sice na svých stránkách i nadále uvádí, že si můžete vybrat peníze, ale po přihlášení do svého účtu se Vám nyní objeví odkaz, že musíte vyplnit malý průzkum aby jste prokázal, že jste lidská bytost. Dojde ovšem k přesměrování na jiné stránky, kde dle by jste se dle jejich jejich všeobecných podmínek upsal k odběru nějakých služeb za 99Kč/měsíc.

VIZ NÍŽE

 

 17. PŘIHLÁŠENÍ K PŘEDPLATNÉMU.
Poskytovatel zahájí odběr, jakmile k tomu získá svolení uživatele. Po zaslání hesla ANO na telefonní číslo 90040 potvrzujete, že jste četli Všeobecné podmínky služby, a zároveň potvrzujete aktivaci služby. Aktivace služby vám umožní úplný přístup na webové a wapové stránky Akazoo z vašeho mobilního telefonu. Poplatek je 99 Kč/týdně včetně DPH, s automatickým obnovením každý týden, které odpovídá 720 bodům/kreditům Akazoo, které lze použít k získání obsahů/SMS. Při prvním přihlášení k odběru získá uživatel jako bonus 250 bodů/kreditů Akazoo. Kredity jsou přidány k vašemu účtu pouze v případě, že dobití proběhlo úspěšně. Náklady spojené se službou WAP/GPRS, která je nezbytná pro poskytnutí Služby, závisí na poskytovateli WAP/GPRS a nejsou součástí ceny za Službu. Budou vám poskytnuty kontaktní údaje poskytovatele, abyste mohli kdykoli ukončit předplatné služby.

TAKŽE FIRMU PŘESOUVÁM DO ČERNÉ LISTINY A OMLOUVÁM SE, ŽE TO NEVYŠLO. TUTOVÉ JSOU DOTAZNÍKY, PŘEDEVŠÍM Č. 1. TO JE ČESKÁ SPOLEČNOST A PENÍZE OPRAVDU CHODÍ.

 

 

TOTO BYLA PŮVODNÍ NABÍDKA

-----------------------------------------------------

Mám pro Vás také zajímavou nabídku, která je vyzkoušena a vyplácí.

Po dosažení 90 $ je opravdu dostanete.

 

Jedná se o firmu   Earn4invite

Registrace je zdarma.

Vyplácí koncem každého měsíce na Paypal, Alertpay, Moneybookers, Liberty Reserve nebo na bankovní účet.
Za registraci dostanete prvních 5 $.
Můžete vydělat několika způsoby:

1. Odkazovat svým přátelům, kdo otevře Váš odkaz, tak máte 1 $.
2. Plnit jednoduché úkoly
 - otevřít linky 1x za 24 hod ( 10 linků ) 1 $
 - podívat se na Facebook 1 $
 - soubor ke stažení 2 $

Registrace přes odkaz  ZDE

Jde o reklamní on line společnost . Práce spočívá ve vzájemném sdílení informací prostřednictvím webových stránek, blogy, sociální fóra, facebook stránky apod.

Nejde o podvod, je to prověřená společnost, která opravdu vyplácí, je prověřena.