Bob Shares

VYPADALO TO ŽE BY TO MÉHLO FUNGOVAT, ALE NE!

 

Nabízím další zajímavou možnost přivýdělku.

Nový program Bob Shares

je program na zhodnocení Vašich peněz a reklamu, dá se říci totožný jako Fast Money Maker Group.

I z mála můžete mít víc než dost. Minimální vklad je 2$.

 

Ve Bob Shares  si můžete koupit akcie (pozice). Jedna stojí 2$ a můžete si pro začátek koupit jen jednu a pak ji reinvestovat nebo přikoupit další. Akcie se stále zhodnocuje, už po pár hodinách.

Jakmile balíček dosáhne 3 USD, tak se ukončí a čistý zisk je 50 %.

Zakoupený balíček za 2 USD se rozdělí následovně: 1,6 USD mezi jiných 160 balíčků a 0,40 jde na údržbu areálu a placení platební procesory poplatky.

Minimální investice 2 USD.

Výplata od 3USD.

Registrace zde

 

 

 

Podrobnosti

 

50% zhodnocení Vašich peněz za týden !!! Stačí necelá padesátikoruna :-)
Není to sen, není to letadlo, není to ani jiná hra a nemusíte pod sebe nikoho registrovat.
Stačí i pouhých 43,- Kč a za týden z nich máte 64,50 Kč ! Pokud investujete 430,- Kč, tak za týden budete mít 645,- Kč.
Vše bez obav, bez rizika a bez poplatků.
Společnost BoBShares nyní nabízí zhodnocování Vašich korunek a to s registrací, která je bez poplatku. Nemusíte se obávat – i když nemáte desetitisíce, můžete začít zhodnocovat i třeba jen 43,- Kč a za přibližně týden z těch čtyřiceti tří korun můžete mít 65,- Kč – tedy nárůst přibližně 50% za přibližně týden !!!
Takový výnos Vám zajistí nákup „pozice“ nebo chcete-li balíčku. Jedna pozice stojí 2USD – to právě asi 43,- Kč. Můžete koupit kolik si sami přejete a každý vždy vydělá do 3 USD, pak přestane vydělávat a místo je nahrazeno další novou aktivní pozicí v systému. Pro stabilitu a udržitelnost systému je vynikající toto: 1,60 USD je rozdělena mezi dalších 160 pozic v systému a 0,40 USD jsou peníze pro BoBShares, aby mohla vyplácet přes většinu platebních možností.. Minimální vklad je tedy pouze 2USD – za nákup jedné pozice – neboli jednoho balíčku. Pokud si budete přát koupit 10 pozic – zaplatíte 20 USD a za necelý týden budete mít přes 30 USD. V českých korunách – za 10 pozic zaplatíte necelých 430,- Kč a za týden budete mít přibližně o 215 Kč více!
V průběhu celého dne můžete sledovat, jak Váš výdělek stoupá a vybrat peníze můžete již po dosažení 10 USD. Samozřejmě můžete zisk ze začátku reinvestovat a tím výdělky zvyšovat – to záleží jen na Vás.
Nemusíte pod sebe nikoho registrovat, nicméně pokud bude chtít kdokoliv z Vašich přátel či známých a registruje se pod Vás, budete z toho mít příjemný výdělek navíc, 5% z jejich nákupu.
Systém podporuje prakticky všechny formy nejznámějších platebních forem a procesorů a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že po vyžádání firma v průměru do 36 hodin vyplácí.
Já jsem nejdříve koupila 5 pozic, ale hned druhý den jsem přikoupila dalších 45, protože jsem byla skvěle překvapena, jak hodinu od hodiny výdělek stoupá. I když část výdělku nechávám na reinvestici, ze začátku jsem každý den vybírala přes 10 USD, nyní mám pozic o hodně více a tak samozřejmě daleko více vybírám!
Budete-li mít zájem zhodnocovat své korunky, registrujte se prosím přes tento link: KLIKNĚTE ZDE
 

Přesto, že je registrace i ovládání stránek velmi jednoduché, můžete mne samozřejmě v případě dotazu kontaktovat.
Hezký den
 

Investice-zisky

 
info-email: investice-zisky@seznam.cz