DIVVEE - výdělek přes mobil


Dobrý den, máte chytrý telefon či tablet s připojením na net? Co byste řekli na to vydělávat si na mobilním zařízení 2000 až 7500 Kč měsíčně? Pokud Vás to zaujalo, napište mi „Mám zájem“ a jakmile se projekt spustí, tak Vás budu ihned informovat. Spuštění je na spadnutí, takže je očekávejte každým dnem. Pošlu informace, co bude potřeba dělat, počítejte tak zhruba 30 – 45 minut denně „práce“. Takže jestli máte Android, nebo Iphone, tak pište. Tady jsou první bližší informace, pročtěte si to a jakmile se projekt spustí, pošlu zájemcům registrační link.


Zatiaľ o projekte vie u nás len naozaj pár ľudí - lídrov. Všetci čakáme na spustenie u nás. Jediné, čo potrebujete, je mať mobil s androidom, alebo iphone, alebo windows shop vo Vašom Windowse verzii 8 a vyššie. Čo má asi v dnešní dobe takmer každý. VSTUP JE ZDARMA, takže akonáhle sa to spustí, bude to zaujímať každého, pretože si klikaním cez mobil, alebo v PC bude môcť zarobiť až 300$ mesačne, za 20 minút denne (možno aj oveľa menej) odklikaním reklám v mobile, či v PC, bude k dispozícií sťahovanie aplikácií, ale aj prezeranie a hodnotenie videí a ešte celá spústa ďalších možností, vďaka ktorým budete môcť zarobiť.
Tí z Vás, ktorí chcú tvoriť tím a zarábať provízie, tak to stojí 50$ na 1 rok.
Projekt je z USA - tu je pár bodov o projekte:
Aktualizované zhrnutie, ako bude prebiehať štart a info od supportu, čo môžete očakávať:
1. spoločnosť z USA
2. majitelia verejné osoby
3. spoločnosť reálná adresa, všetko reálne (prejdite si videá z Youtube kanálu, nájdete ho nižšie - TOP komunikácia vedenia k ľuďom - pravidelne videá, momentálne denne)
4. SOCIO program
- klient VSTUP 0$,
- každému kto ovláda mobilný telefón môžeš pomôcť až k 300$/mes. na živobytie - toto iba s jedným zariadením! Zariadení môže mať však 5 !!! Takže aj celá rodina! 5 x 300$= 1500$ pre rodinu!
- partner 50$ na rok vstup (klient si môže na partnera zarobiť klikaním...)
5. som presvedčený, že každý s prstom v nose 100 ľudí privedie a budú s Vami klikať
- 100 ľudí x 20 reklám denne x 0,1$ z jedného kliknutia pre Vás = 200$ denne
Zatiaľ projekt verejne nešírte, ale tak nepriamo môžete, napríklad, že napíšte pár informácií a keď sa Vám niekto ozve, tak mu napíšte viac a v prípade záujmu ho pridajte do FB skupiny.
Tu je jedno z videí, takýmto spôsobom sa nám momentálne majitelia prihovárajú každý deň a informujú nás o pokrokoch:
https://www.youtube.com/watch?v=C3FATpyL-xM Celý kanál videí tu: https://www.youtube.com/channel/UCnkzQwym8WD4mT7MsuhlDLg/videos

Firma se jmenuje Divvee Social, firmu platí vývojáři aplikací a tím tedy i nás testery aplikací a reklam. Na jednu registraci je možné mít až pět zařízení a tím své výdělky násobit. Teď jsem se dozvěděl nové info - vstup bude do prelaunch fáze zdarma pro všechny a pak bude možné buď zaplatit 50 usd, nebo si naklikat 750 bodů a koupit členství z nich. Je to záležitost dost výběrová a minimálně prvních 5000 partnerů, z celkového počtu 10000 potřebných pro úplné otevření, se bude vybírat tak, aby byli zodpovědní a odváděli poctivě práci, kterou bude nutno dělat, tzn. Shlédnutí reklam a hodnocení aplikací atd., včetně toho, že si po registraci okamžitě úplně vyplní profil, dodají fotku a budou dál budovat firemní strukturu. Zřejmě nikdo nebude platit vstupní/roční poplatek, každý si bude chtít naklikat, ale jak už jsem napsal, první polovinu lidí potřebných k úplnému otevření v ČR je třeba vybrat opravdu zodpovědně. Ne každý bude ochotný den co den poctivě pracovat. Takže se rozhodněte, jestli Vám nastavené podmínky vyhovují, nebo jestli si raději počkáte na druhou vlnu.