Kompenzační plán

Kompenzační plán: jak víte, platíte pouze jednou, vyplatí se ovšem, aby jste z provizí upgradovali a tím se dostali na nejvyšší upgrade! Jde to nastavit i automaticky!!!

Provize: Provize dostáváte jednorázově! Vše funguje na principu „točení peněz“, to znamená provize nebudou ležet jen tak ladem , ale budeme je neustále točit v systému. Pokud plně zaplníte celý strom, dostanete druhý strom a začínáte tzv. od začátku, ale máte již strom druhý.

Tier 1 = provize za každého 5usd, které přivede

Tier 2 = provize za každého v druhé linii 5usd

Tier 3 = provize za každého ve třetí linii 10usd

Tier 4 = provize za lidi ve čtvrté linii 20usd

 

Řazení lidí do sítě: každý má 4 místa pod sebou, za ty dostane každý peníze podle tabulky ... další lidé se řadí také pod Vás, ale peníze dostanete Vy i člověk, pod kterým máte člena registrovaného! To se týká i cizích lidí - spadaných pod Vás.  

Matching bonusy: dostanete stejnou částku, kterou vydělá Vámi přivedený člověk ... Váš Petr vydělá 10usd, Vy dostanete 10usd :-) 

 


QLxChange je založen na matrixu 4 x 4, to znamená, že každý má přímo pod sebou v první linii pouze 4 lidi. Ve druhé linii 16, ve třetí 64, atd.

Fast Start Bonusy

Okamžité provize z registrací nových členů se řídí následujícími pravidly, bez ohledu na to, jestli ty členy přivedete Vy nebo někdo jiný:

1) V první linii máte 4 lidi a za každého, kdo provede 1. upgrade (zaplatí 5 USD) získáte 5 USD. Celkem 20 USD.

2) Ve druhé linii máte 16 lidí a za každého kdo provede 2. upgrad (z vydělaných peněz si zaplatí 10 USD)  získáte 5 USD. Celkem 80 USD.

3) Ve třetí lini máte 64 lidí a za každého kdo provede 3. upgrade (z vydělaných peněz si zaplatí 20 USD) získáte 10 USD. Celkem 640 USD.

4) Ve čtvrté linii máte 256 lidí a za každého kdo provede 4. upgrade (z vydělaných peněz si zaplatí 40 USD) získáte 20 USD. Celkem 5120 USD.

Matching Bonusy

Tyto provize získáváte za lidi, které jste Vy osobně zaregistrovali. Co vydělají oni, to stejné získáváte i Vy.

To, co si Vámi zaregistrovaný člověk vydělá na svém 2., 3. a 4. levelu, to okamžitě získáváte i Vy! Matching bonus neplatí pro první level.