QUESTRA

Hodně krát už jste naletěli podvodu, HYIP společnostem kam jste vložili peníze a ve výsledku ztratili peníze ? Co takhle přestat zkoušet neověřené společnosti a zkusit příležitost která je reálná a zajímavá ? Chci vám nabídnout společnost co funguje už 7 let, založena v roce 2009 pod jménem SFG Group, od roku 2013 Questra Holding Inc. Obchoduje s dluhopisy, cennými papíry. Už přes 2 roky obchoduje na burze a díky tomu i krásné zhodnocení. Společnost má hlavní sídla a několik poboček po celém světě. Týdenní zhodnocení vkladů se pohybuje od 4% do 7% za investici po dobu jednoho roku. Společnost má přes 158 zaměstnanců a 25 manažerů. Pojištění společnosti činí zhruba 53 milionů euro. Pokud máte zájem tak mne stačí kontaktovat, informací je opravdu hodně.

O Společnosti

Questra Holdings - nabízí investorům po celém světě začít vydělávat a provádět své plány a sny při spuštění slibného podnikání: nákup a prodej akcií společností tvořících počáteční veřejnou nabídku svých cenných papírů na burze (IPO) . Náš jedinečný obchodní model a speciálně vyvinutý produkt investorova portfolia, umožňuje začít podnikat dnes z pohodlí svého domova. S milionovým kapitálem dolarů a promyšleným marketingovým plánem, můžeme s jistotou prohlásit, že budeme schopni uspokojit zájmy každého klienta.

Atlantic Global Asset Management - zavádí nové technologie a strategie se kterými mohou dosáhnout lepších cen na náklady a na materiál, výhody prostřednictvím snížení manipulace s daty, vyřazování starší infrastruktury a nižší náklady na investice. Vyšší příjmy zvětší majetek, zatímco společnost zažívá větší ziskovost snížením provozních nákladů přináší radikální posun ve způsobu, jakým si myslí, že o finanční správě majetku a způsob, jakým se finanční odvětví bude ubírat i fungovat  v budoucnosti. Pokud nechcete vše pročítat, máte možnost zhlédnout mé video kde jsou obsaženy veškeré informace:

youtu.be/IHN9SYlLmKQ

 

VÝHODY: 

 1. Pracovní kapitál společnosti přesahuje 314 733 281 Euro
 2. Pracujeme ve 28 zemích po celé Evropě
 3. Jsme na evropském trhu od roku 2009
 4. Uzavřeli jsme více než 1 100 obchodů po dobu 7 let
 5. Zaměstnáváme 158 zaměstnanců
 6. 88% všech transakcí provedených manažery jsou ziskové
 7. Máme formální možnost spolupracovat se zákazníky po celém světě
 8. V průběhu roku 2015, naše investoři dostali zisk ve výši 231 140 899 eur
 9. Pojištění: fond společnosti je 53 972 112 euro
 10. Zákazníci společnosti se mohou stát jejími členy
 11. Unikátní platební systém a propagace
 12. Bezúročné půjčky na bydlení a auto
 13. Příležitosti pro získání a rozvoj jsou neomezené.

Každý den více a více společností po celém světě se snaží aby jejich počáteční veřejné nabídky svých obchodů byly sdíleny na burze, s cílem získat možnost financovat vývoj a současná činnost společnosti s pomocí relativně levných zdrojů z finančního trhu. Vytvoření a rozvoj společnosti prostřednictvím IPO (initial public offering) - primární prodej akcií provedených na veřejnosti, se stal nedílnou součástí moderního podnikání. To je důvod, proč Burza a globální finanční systém jako celek, roste a rozvíjí se obrovským tempem, v důsledku nových, perspektivních společností. Pokud firma je perspektivní a dynamická, a oblasti, ve které působí, má velký potenciál, společnost se bude rychle rozvíjet, a hodnota jejích akcií na burze se bude pouze zvyšovat, čímž se jejich majitelé dostávají na zisky z 10 na 3 000%.

Od výzkumu trhu, Questra Holdings Inc již provedla asi tucet operací nákupu a prodeje akcií. Takové známé firmy jako: Univar, TransUnion, Tesla, Facebook, Alibaba a další. 18. Května 2012 sociální síť Facebook během počáteční veřejné nabídku svých akcií na Americkém trhu NASDAQ na $ 38 na akcii, přitahuje více než 16 miliard dolarů. V době prodeje poptávka po Facebookových akciích několikanásobně převyšovala nabídky. Pro dnešní společnost Facebook se odhaduje na více než 100 miliard dolarů, a hodnota jedné akcie se pohybuje kolem 105 dolarů za akcii. Každý rok, tisíce a tisíce nových firem otvírají vstup na IPO, a roční zisky investorů o nákup a prodej akcií těchto společností jsou biliony dolarů.

Takové obrovské vyhlídky a možnosti vyzvání zakladatelů  Questra Holdings Inc na začátku roku 2015 k rozšíření a otevření nových obzorů v globálním akciovém trh (IPO). Nikdo neměl pochybnosti podle začátku obratu v historii podniku. Od roku 2009 společnost SFG Group, a od 11. dubna 2013 restrukturalizována a přejmenována na Questra Holdings Inc., je profesionální a jedna z předních Evropských finančních podniků v oblasti nákupu a prodeje dluhopisů, působící ve více než 28 zemích po celé Evropě. Rozsáhlé zkušenosti a dovednosti zaměstnanců a řízení. Za 7 let tvrdé práce jsme provedli více než 1 100 úspěšných obchodů na trhu s dluhopisy, čímž se vytváří pracovní kapitál držení více než 314 milionů eur. 

Pokud máte zájem stát se Investorem v této společnosti, odkaz zde.

 

Založení společnosti - 2009

4. května 2009 je datum založení společnosti SFG Group a otevírá svou první mezinárodní kancelář v Madridu ve Španělsku. Na začátku práce týmu se skládala z pouze 12 zaměstnanců. 4. května 2009 je datum založení společnosti SFG Group a otevírá svou první mezinárodní kancelář v Madridu ve Španělsku. Na začátku práce týmu se skládala z pouze 12 zaměstnanců.

Nová etapa ve vývoji - 2011

V roce 2011 dobře-známé Evropské banky se objevili mezi zákazníky společnosti. Společnost dosáhla nové úrovně a má velké pojištění, stavebnictví, leasingových a telekomunikačních společností ve svém portfoliu.

Pohyb na BVI - 2013

11. dubna 2013 v důsledku změn v legislativě EU, týkající se činnosti společnosti v působnosti španělského státu, společnost změnila své sídlo a byla zapsána na Britských Panenských Ostrovech, jako QUESTRA HOLDINGS INC

Otevření "og" hlavní linie v IPO trhu - 2015

Dne 5. října 2015 Questra Holdings Inc oficiálně otevře druhá hlavní linie její finanční činnosti. Slibné podnikání nákup a prodej akcií společností, takže počáteční veřejnou nabídku svých cenných papírů na burze (IPO).

Překonána barierá 10 milionů - 201022.

Března 2010 společnosti překonal hranici 10 milionů eur čistého zisku. Od tohoto bodu 22. Března je významný den pro zaměstnance firmy.

Tvorba pojištění fondu - 2012

Za bezpečnost práce a ochranu kapitálu z rizikového dne 6. června 2012, společnost vytvořila svůj vlastní pojišťovací fond s počátečním kapitálem ve výši 5 milionů euro.

Uvedení výrobku na trh "Investor Portfolio" - 2014

10. února 2014 společnost vstupuje do další fáze svého vývoje. Lepší marketingový plán, jedinečný produkt, "investor portfolio" se buduje pro zákazníky.

Rozhodnutí rozšířit Questra Holdings Inc - 2016

Top management podniku, v lednu 2016 se rozhodl rozšířit Questra Holdings Inc. prostřednictvím vytvoření dvou nových společností, z nichž jedna se bude zabývat správou finančních aktiv Questra Holdings Inc, a druhá - jeho oficiální podpora v každé zemi na světě otevřením zastoupení a propagaci.

Atlantic Global Asset Management

Nákup vysoce likvidních akcií z nejrychleji rostoucích firem na celém světě, státní a komunální dluhopisy, dluhové cenné papíry a možnosti smlouvy Zaměřit se na další rozvoj  * Příprava firem pro IPO * Factoring * Refinancování Partnerství s významnými obchodními makléři. Zlepšení služeb zákazníkům díky pokročilé IT technologie. Efektivní řízení úvěrového rizika pomocí složitého modelování, analýze dat.