STIFORP PROFIT

PENÍZE JSEM SICE POSLAL, ALE ŽÁDNÝ PROFIT JSEM NIKDY NEVIDĚL NENALEŤTE TAK JAKO JÁ

 

Dobrý den

Představujeme Vám společnost Stiforp, která Vám nabízí výbornou příležitost rozvoje nejen Vašeho současného podnikání pomocí nástrojů, které Vám nabízí, ale i možnost vytvoření si finanční nezávislosti, díky jedinečné spolupráci, která je určena všem, bez ohledu na vzdělání, věk, současné podnikání, či zaměstnání a to i lidem, kteří jsou díky své indispozici omezeni ve svém pohybu. Spolupráce je celá online přímo z vašeho PC, od kterého máte na dosah lidi z celého světa, kterým můžete Stiforp nabídnout. I bez znalostí cizích jazyků, můžete mít pod sebou lidi ze zahraničí. Firma Vám k tomu dává plnou podporu.

Žádná povinná účast na prezentacích, školení ani povinnost registrovat pod sebe další zájemce. Ano Stiforp jako jediná společnost, Vám nabízí možnost pasivních příjmů i v případě, že sami nepřivedete žádné další zájemce. Více v sekci provize a kariéra

Stiforp je na trhu 4 rokem, ovšem teprve v posledních týdnech, se rozhodl nabízet své služby formou síťového marketingu a dal nám tak tuto skvělou možnost vytvořit si pravidelný pasivní příjem, který může dosáhnout statisícových měsíčních částek.

Stiforp, se zaměřuje na tvorbu služeb, které pomáhají v propagaci a rozvoji Vašeho stávajícího či budoucího podnikání v jakékoliv oblasti. S těmito službami, Vám budou přibývat noví zákazníci, klienti, spolupracovníci. Ušetříte čas i peníze, usnadníte si komunikaci se všemi, zorganizujete si snadno vaše podnikání.

Na trhu je nyní řada společností pracující formou síťového marketingu, který jak podotýkám, je zcela legální a nejvíc efektivní formou pro tvorbu finanční nezávislosti. Ovšem jen pár z nich splňuje následující kritéria: Spolupráce je snadná, firma má výborné produkty,minimální náklady a přesto vysoké odměny, plnou podporu a hlavně výborný provizní plán, je stabilní a snadno se duplikuje ( tedy díky svému nastavení, jej každý pochopí a předá dál svým zájemcům )

Společnost Stiforp, tyto kritéria všechny splňuje a k tomu i něco navíc.Díky našemu proviznímu plánu, kde jsou hned 4 druhy odměn, z nichž dvě jsou vypláceny týdně a další dvě měsíčně a díky tomu, že jako jediná společnost nabízí oměny i těm, kteří sami nikoho nedoporučí a přesto mohou vydělat díky nastavení systému až 2048 dolarů měsíčně ( 32.800 Kč ) se k nám každým dnem přidávají desítky nových zájemců jak z řad podnikatelů a síťařů, tak i lidí, kteří nemají se síťovým marketingem žádné zkušenosti.

Kolik je počáteční investice?

Každé podnikání nás něco stojí, vlastně i zaměstnání nás stojí peníze za dopravu, pracovní pomůcky atd. Všichni z Vás, kteří se věnujete síťovému marketingu víte, že je kolikrát o vysokých investicích a pak máte problém najít další zájemce, jelikož v ČR je špatná situace a lidé nemají peníze. I přesto, že jim právě nabízíte možnost mít peněz daleko více, nemají na počáteční investici. U nás na ní má každý, jelikož je dostupná všem průměrně vydělávajícím a přesto dokáže díky dobře nastavenému plánu, vygenerovat vysoké provize. 

Počáteční investice proto aby jste mohli začít, je v přepočtu necelých 900 Kč. Vrací se Vám již po dvou vámi přivedených zájemců, případně pokud nikoho nepřivedete i tak se Vám investice brzy vrátí. Prostudujte si v sekci provize nás marketingový plán a sami uvidíte, že máme vše dobře nastaveno a propočítáno, aby nikdo nebyl v nevýhodě a přesto ti aktivní vydělali statisíce korun měsíčně.

Náš systém si můžete vyzkoušet zdarma a sami tak 3 dny sledovat, kolik se k nám denně přidává lidí. Pokud se rozhodnete se k nám přidat aby jste i vy mohli vydělávat provize pak se stačí registrovat s investicí necelých 900 Kč.

Výplata provizí ověřena desítkami lidí v ČR. Teprve začínáme, máte tak obrovskou možnost rychlého dosáhnutí neomezeného příjmu.

Máte hned dvě možnosti úhrady

1.Varianta - jednorázová platba $40 a měsíční poplatek $9,95. ( díky tomuto poplatku se tvoří pasivní pravidelný příjem )

Ihned získáváte přístup k marketingovým nástrojům a programům v hodnotě $1500, trvale si zajistíte pozici v matrixu a i bez povinnosti registrovat další členy získáváte provize z matrixu do 12. generace až do celkové výše$2047 měsíčně.

2. Varianta - jednorázová platba $50 a roční poplatek $99,95. ( v tomto případě máte provizi z celého ročního poplatku ) 

Ihned získáváte přístup k marketingovým nástrojům a programům v hodnotě $1500, zajistíte si pozici v matrixu,ušetříte 20% z měsíčních poplatků a automaticky získáváte pozici 3 Star, čímž se kvalifikujete na podstatně vyšší výdělky.

Dále si prosím Prostudujte sekci: o provizích kde naleznete veškeré informace o provizích a marketingu společnosti  a sekci registrace kde je možné provést předregistraci zdarma i placenou registraci pokud, že chcete ihned začít spolupracovat a vydělat si do týdne své první provize.

Registrovat se můžete ihned zde: REGISTRACE