Nástroje - produkty

Produkty společnosti

 

Jste připraveni na expanzi vašeho podnikání?

Zde jsou základní nástroje, které Vám v tom pomohou:

Záchytové stránky - záchytová stránka, je vstupní stránka, díky které získáte kontakty na spoustu lidí, kteří se zajímají právě o to, co nabízíte. Můžete si vybrat z mnoha typů záchytových stránek, přičemž každá stránka má svoji vlastní webovou URL adresu. Na každé záchytové stránce je jednoduchý formulář se základními kontaktními údaji (jméno a email), po jejichž vyplnění se zájemce dostane na stránku, či prezentaci, kterou si sami nastavíte. Může to být nejen stránka společnosti Stiforp, ale stránka jakékoliv společnosti, se kterou spolupracujete, či vaše vlastní firma. Po vyplnění tohoto kontaktního formuláře dostáváte automaticky emailem zprávu, že vaše stránky byly navštíveny. 

            

Videomluvčí na vašem webu - na své stránky si můžete nastavit skutečnou osobu, která osloví vaše potencionální klienty a promluví o výhodách vašeho podnikání. Tím zaujme případné zájemce mnohem více, než jen obyčejný psaný text. 

                    

Interaktivní Flash prezentace - zvyšte zájem o vaše podnikání. Vaše výrobky ani vaše příležitost se sami neprodají. Videoprezentace je mnohem účinější než psaný text, navíc tak můžete sdělit až 10x více informací, než v psaném textu. Flash prezentace jsou zaměřeny především na podnikání z domova, což zajímá většinu lidí, kteří hledají svoji příležitost.

  

  

Autoresponder - automatický emailový odpovídač. Studie dokazují, že jen málokdy zájemce koupí váš produkt, nebo využije vaši příležitost hned při prvním seznámení. Většinou potřebuje více informací a především pocit, že Vám na něm záleží. V automatickém odpovídači můžete využít přednastavené emailové kampaně, nebo si vytvořit vlastní kampaň na jakékoliv téma, nastavit kolik emailů má zájemci celkem odejít a v jakých časových intervalech. Automatický emailový odpovídač společně se záchytovými stránkami jsou nejdůležitějšími nástroji pro váš úspěch.

Konference - chcete si promluvit zároveň s větším množstvím přátel? Ukázat prezentaci své příležitosti, či produkty novým zájemcům? Není nic jednoduššího - použijte program pro konference, který je součástí základního balíčku nástrojů Stiforp.

Rotátor - unikátní nástroj umožňující řídit několik webů přes jediný odkaz. Na svouji záchytovou stránku můžete pomocí rotátoru nastavit jakékoliv množství dalších webových adres (například registrační linky lidí ve vašem týmu) a určit v jakém poměru se budou rozdělovat návštěvy mezi konkrétní stránky. Skvělý nástroj pro týmovou spolupráci.

Obchodní kontakty - nástroj pro správu kontaktů, které jste získali ze záchytových stránek, případně z vytvořeného seznamu. Nabízí zajímavé možnosti.

Bannery a marketingové nástroje - podpůrné nástroje pro vaše úspěšné podnikání. Vzory a návody, jak úspěšně podnikat na internetu.

Další nástroje budou postupně přibývat.

Ostatní společnosti nabízejí podobné nástroje za desítky až stovky dolarů měsíčně.

U Stiforpu máte všechny tyto nástroje za pouhých $9.95 měsíčně.