Provize a kariéra

Provizní a marketingový plán

 

Plán odměňování společnosti Stiforp

Podrobný popis všech možností, které vám Stiforp nabízí najdete také v tomto souboru ke stažení: STIFORP_GENERATION.pdf (1 021,5 kB)

Nástroje Stiforp začíná využívat stále více lidí. Využijte toho pro zajištění zajímavého měsíčního příjmu!

Díky skvělému plánu odměňování můžete vydělávat až $2000 měsíčně, aniž byste zaregistrovali jediného člověka!

Samozřejmě doporučuji být alespoň trošku aktivní a vaše příjmy se podstatně zvýší :-)

Stiforp je založen na matrixovém systému, takže se pod Vás budou řadit také lidé seshora od vašich sponzorů a celé upline,čili  provize získáváte, i když nikoho dalšího osobně nepřivedete!

Funguje to velmi jednoduše - každý člen má pod sebou v první generaci pouze dva další členy. Pokud tedy někdo osobně zaregistruje více jak dva nové členy, "přelévají" se tito noví členové pod tuto dvojici.

Příkladem, já jsem červený, vy jste žlutý a i druhé žluté místo je obsazeno, já nebo někdo kdo je registrován dřív než já a je na demnou, přivedeme dalšího čelna, pak tento nový člen obsadí první volnou pozici a ta je zelená pod Vámi. Po naplnění zelené to bude modrá atd, to vše do hloubky 14 generací, z nichž všech Vám plyne příjem, i když jste Vy sám, tyto lidi nepřivedl, jen systém je pod Vás přiřadil. 

Tudíž i člověk, který osobně nikoho dalšího nezaregistruje, vydělává na provizích z matrixu, jelikož pod něj padají od lidí nad ním. ( toto však neznamená, že Vy můžete registrovat jen dva zájemce, nebo v případě kdy jich registrujete více jak dva, budou z nich profitovat pouze lidé pod Vámi, Váš nárok na přímé provize tím zůstává nedotčen, jen z nich profitují i lidé ve vašem týmu navíc. Takto jim vlastně pomáháte a motivujete je k tomu samému ( tedy k duplikaci, která je v síťovém marketingu základem. )

 

Powerline Bonus - první peníze můžete vydělat již tím, že si zajistíte svoji pozici v matrixu. Dostanete provize za první 3 lidi, kteří si kdekoliv na světě zajistí svoji pozici v matrixu časově po Vás.

Fast Start Bonus - za každého nového člena, kterého osobně zaregistrujete (vaše 1. generace) do Stiforp, dostanete $25. Zároveň dostanete $2 za každého nového člena ve vaší 2. generaci a $1 za každého nového člena ve vaší 3. generaci.

Pokud dosáhnete pozice 4 Star, nebo 5 Star, dostáváte doplňkový bonus $1 za každého člověka v otevřené 4 Star, či 5 Star sponzorské linii. 

Provize z matrixu - jakmile si zajistíte svoji pozici v matrixu, dostáváte 2,5% z měsíčního paušálu každého člena v matrixu až do 14. generace.

Matching Bonus - při dosažení odpovídající pozice dostáváte 50% hodnoty výdělku Vámi osobně registrovaného člověka a procenta z celkem 5 generací vaší osobní skupiny, bez ohledu na to, kde v matrixu se nacházejí.

Příklad: pokud se kvalifikujete na pozici 1 Star, a osobně zaregistrujete 2 členy, z nichž každý vydělá $800, dostanete 50% hodnoty jejich výdělku, tedy $400 za každého. Celkem tak dostanete Dalších 800 dolarů.

Pokud budete mít přímo pod sebou 3 osobně registrované a kadý z nich vydělá maximum z matrixu, tedy 8,191.50 dolarů, pak vašich 50% z výdělku každého z nich, činní již 4,095 dolarů, celkem tedy Váš zisk z mezirpovizí je: 12.287 dolarů ( 196.596 Kč )

Dále pokud dosáhnete pozice 2,3,4 a 5 star, pak máte meziprovize i z lidí ve vašem týmu, které přivedl kdokoliv z vámi osobně registrovaných, dle tabulky výše.

V optimálním případně, kterého lze nyní celkem snadno dosáhnout, jelikož jsme na začátku a máet tak možnost si zajistit horní pozice v systému, lze měsíčně vydělat až několik set tisíc korun. Pro opravdu hodně aktivní jedince i více.

 

Kvalifikace pozic

1 STAR - musíte mít 2 osobně registrované členy.

2 STAR - musíte mít dva aktivní členy na pozici 1 STAR, nebo 12 osobně registrovaných členů.

 

3 STAR - musíte mít dva aktivní členy na pozici 2 STAR, nebo 30 osobně registrovaných členů.

( Výhod Pozice 3 star lze dosáhnout rovnou při registraci tím, že si rovnou zaplatíte roční úhradu poplatků. Případně si tuto roční úhradu doplatíte kdykoliv v průběhu vašeho členství.)

  

4 STAR - musíte mít dva aktivní členy na pozici 3 STAR, nebo 100 osobně registrovaných členů.

   

5 STAR - musíte mít dva aktivní členy na pozici 4 STAR, nebo 300 osobně registrovaných členů.

    

Registrovat se můžete ihned zde: REGISTRACE