Registrace

Návod k registraci

V současné době se můžete předregistrovat zdarma a celý systém si vyzkoušet. Předregistrací si zajistíte své místo v matrixu a na své předregistraci uvidíte, kolik lidí přibývá v týmu a kolik si již aktivovalo svoji pozici. Pokud se rozhodnete aktivovat svoji pozici, ihned Vám bude připsána provize z prvních 3 lidí, kteří si kdekoliv na světě aktivovali svoji pozici časově po Vás.Ovšem nárok na provize, možnost registrovat pod sebe vlastní zájemce a přístup do online kanceláře kde naleznete veškeré nástroje, svoje registrační linky, Vaše osobní stránky, získáte až s plnou aktivací, tedy po úhradě registrace.

 

PŘEDREGISTRACE ZDARMA ZDE:

 

 

Na otevřené stránce,která je zatím v anglickém jazyce, vyplňte kontaktní údaje jméno, příjmení, váš email, znovu váš stejný email a telefon,  a  odešlete kliknutím na Continue , tím si zajistíte na zkušební dobu 3 dnů vstup do přehledu registrací lidí po Vás. 

 

Po odeslání můžete ihned provést placenou registraci a ihned tak získat, svůj registrační link, možnost registrovat pod sebe přímé zájemce, nárok na provize a přístup k produktům společnosti ( pracovním nástrojům pro své podnikání ) v tomto případě postupujte dle instrukcí číslo 1

Nebo můžete zatím využít předregistrace zdarma a po dobu tří dnů sledovat, jak se pod Vámi registrují další zájemci, ze kterých budete také Vy profitovat v případě, že provedete následnou placenou registraci.V tom případě postupujte dle instrukcí číslo 2, které naleznete ve spod této stránky, ihned za instrukcemi 1.

Osobně doporučuji rovnou s předregistrací, provést i placenou registraci, jen tak si zajistíte okamžité provize. Již za dvě Vámi provedené registrace se Vám vrací vaše investice, mě se vrátila hned první den.

( Při placení registrace, je potřeba ponechat text na stránkách, v originálním, Anglickém jazyce. Při překladu pomocí google Chrome, Vás nepustí platební brána z bezpečnostních důvodů )
 

Instrukce 1: Registrace ihned po předregistraci

Po vyplnění vašich údajů dle instrukcí výše akliknutí na Continue, se dostanete se do své kanceláře. Zde klikněte na JOIN, nebo GET STARTED NOW

 

Jste na následující obrazovce, kde vyplníte požadované údaje a odešlete kliknutím na SUBMIT:

Na následující stránce zkontrolujete údaje a potvrdíte. Vaše registrace je hotova - začínáte vydělávat!

Platba probíhá buď platební kartou, nebo přes elektronickou peněženku AlertPay. Pomocí AlertPay se dá v současné době platit pouze roční členství!

 

Instrukce 2 : Registrace následná po několika hodinách či dnech Vaší předregistrace ve Stiforp

Klikněte na následující odkaz - https://www.stiforp.com/  vyplňte svůj přihlašovací email který jste vyplnili v předregistraci a klikněte naLogin. 

( Pokud máte zakázané cookies soubory, systém Vám ohlásí chybu, v tom případě je potřeba se přihlásit pomocí odkazu, který Vám firma zašle v potvrzení předregistrace. )

 Dostanete se do své kanceláře. Zde klikněte na JOIN, nebo GET STARTED NOW

Jste na následující obrazovce, kde vyplníte požadované údaje a odešlete kliknutím na SUBMIT:

Na následující stránce zkontrolujete údaje a potvrdíte. Vaše registrace je hotova - začínáte vydělávat!