Text Cash Network

 

ZAJÍMAVĚ ZPRACOVANÉ, ALE PENÍZE OPĚT ŽÁDNÉ

 

Jedná se o projekt firmy sídlící na Floridě, nyní startuje i v ČR ! Registrujte se ZDARMA a začněte vydělávat zadáváním a přijímáním reklamy!
 Náplň práce je zadávat firmě reklamu, vše je připravené na Vašem profilovém webu. Přihlásíte se, vyberete si text inzerátu z několika nabízených, vyberete si na jaký inzertní server z nabídky ho chcete vložit, vložíte, uložíte a to je vše. Snadné a rychlé !
 Souhlasíte se zasíláním reklamních emailů – žádné přeplněné schránky nebo spamování. Vy si opět vše jednoduše zadáte na vašem profilu. Kolik jich chcete dostávat, z jaké oblasti – sport, jídlo atd. Dále si vyberete hodinu a v jaké dny.
 Šíření projektu – každému se dnes hodí každá koruna, tento projekt je zcela bez poplatků a za každého dalšího člena budete dostávat pasivní příjem! Kompenzační plán naleznete v příloze.
 Za všechny tyto činnosti dostáváte provize !
 Oficiální spuštění 16.1.2012

Zaregistrujte se zdarma nyní a zajistěte si zajímavý příjem !!!
REGISTRUJTE SE ZDE
 
 
Společnost byla založena v listopadu 2011, TCN je ve vlastnictví mateřské společnosti The Johnson Group, která funguje již 5 let. Prezidentem společnosti je pan Brett Hudson, který má 15leté zkušenosti s vedením firem a s network marketingem.
 Více informací o provizích, svém účtu a videonávodech v češtině k dispozici ve skupině Text Cash Network CZ – vstup po registraci