PERFECT MONEY

PerfectMoney - platební systém, který je určen pro bezhotovostní platby na internetu. Elektronický systém byl vytvořen v roce 2007, zapsané v Panamě, se sídlem a hlavní provozní personál ve švýcarském Curychu.

Původním cílem vytvořit perfektní Peníze je poskytnout rychlý servis na zajištění platební b2b plochu. Nicméně, potenciál byl mnohem vyšší a systém se stala druhou nejoblíbenější pro využití v investiční s vysokým rizikem (HYIP). Po uzavření Liberty Reserve, v 2011 letech platební systém přišel na individuálním vedení.

Registrace v Perfect platebního systému Money se doporučuje pro všechny on-line podnikání lidí, vzhledem k nezávislosti ze strany veřejných orgánů kterékoli země a byl 4% pa z výše zůstatku na účtu. Ujištění o majiteli uzamčení účtu je možné provádět pouze na základě žádosti panamské soudu.

Také na konci roku 1, účet je automaticky přiřazen status „Premium“ a umožňuje přístup k dalším službám a lepší nabídky na spolupráci.

Postup registrace

Registrovat Perfect Peníze účet trvá méně než 3 minut. Vstoupit skutečná data nemusí být nutně tak ověřit účet, ale vysoce doporučeno, protože v případě jakýchkoliv problémů, aby prokázal, že peněženka patří k vám bez správného vstupních dat je velmi obtížné.

 

Přistoupit k zápisu:

  1. Typ Perfectmoney.is v adresním řádku. Dostáváme se na stránku „Vytvořit účet“. Chcete-li vytvořit účet, vyplňte všechna pole. Dávejte pozor zejména na polích, zdobené hvězdičkou - jsou zapotřebí.1-1
  2. Existuje typ 2 účtu „Personal“ a „Business“. 2, druhá verze je určen pro právnické osoby a fyzické osoby podnikatele, 1-TH - pro všechny ostatní.

    V dolní části stránky si přečtěte smlouvu klienta, dát klíště a pokračovat v registraci.1 2-registrační

  3. Po vytvoření účtu, zobrazí se zpráva, že ID zaslána na zadanou e-mailu. Zkontrolujte, zda e-mail, kopírování ID - a vrátit se zpět na místo.1-3
  4. Na „Login“ zadat ID klienta z dopisu, heslo a captcha. Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se“.1-4
  5. Sami v kanceláři uživatele.1-5

Ve svém účtu, se můžeme dozvědět všechny informace o svých účtech, nastavení zabezpečení, stejně jako přístup k překladu z účtů ostatních klientů, doplňování a čerpání prostředků a výpisů z účtu. Kromě toho Perfect Money poskytuje bezplatné interní poštu provádět utajované korespondence.

Skóre Perfect Peníze se skládá z 1 8 písmen a číslic. Vyberte posloupnost čísel je možné, že systém je automaticky přiřadí.

1-6

PerfectMoney.is