O.K.G

Nabízím Vám spolupráci s naší společností O.K.G., s.r.o. . Jsme česká společnost se sídlem v Brně. Pracujeme v oblasti zdravotní prevence a zdraví, s českými bylinkovými přípravky, které jsou vyráběné v ČR pouze pro společnost OKG a jsou zcela bez chemie. Naše produkty pomáhají všem při řešení nejrůznějších zdravotních problémů (ekzemy, lupenky, akne, nadváha, vysoký tlak a cholesterol, mykozy, časté záněty a nachlazení, atd.). Jejich účinky jsou zaměřené na řešení příčiny problémů.

Více podrobností o produktech, vč. zkušeností s nimi, naleznete zde:
https://www.okg-family.cz/

Krátký sestřih z jedné konference naší společnosti naleznete zde:
https://okg-family.cz/front.public/video/

Odkaz je nutno zkopírovat do prohlížeče - pokud není aktivní.

Jak by se Vám líbila představa pracovat z pohodlí domova, kdy chcete a jak dlouho chcete?

Nejen si přivydělat, ale také se zabezpečit do budoucna, vytvořit si trvalý a stabilní příjem?

Je to pro Vás zajímavá představa? Část výdělku je z inzerce na internetu, kde nabízíme v inzerci pomoc při řešení nejrůznějších zdravotních problémů našimi produkty a lidé se nám sami ozývají, že mají zájem o naše produkty nebo o práci. Nikomu nic nenutíme, nikoho nepřemlouváme - pouze nabídneme, doporučíme..., naší prací je informovat co možná nejširší okruh lidí o tom, že na našem trhu jsou tyto české, čistě přírodní produkty, které lidem pomáhají zlepšit jejich zdraví, vyřešit jejich zdravotní problémy.... Způsobů jak informovat je hodně - přes internet, pomocí letáčků, osobně - každý si zvolí sám jaký způsob mu nejvíce vyhovuje.
Samozřejmostí je proškolení přes internet a pomoc v začátku...
Některé lidi zaujme také pracovní příležitost, někteří si chtějí pouze nakupovat produkty sami se slevou 40%. Tímto si tvoříme svou síť, která nám zajišťuje trvalou rentu.

Přidejte se k nám - získáte přístup k ověřenému systému úspěchu. Stačí ho jen následovat. Registrací získáváte okamžitou slevu 40-50% (bez DPH) na veškerý sortiment firmy. Součástí registrace je objednávka startovací soupravy (není to nic navíc - cena je reg. poplatek), která obsahuje kromě registrace také důležité materiály, které Vám usnadní první krůčky. Najdete zde Vámi vyplněnou smlouvu, barevné informační letáky produktů, potřebné materiály do začátku.
Registrace nestojí 20.000,- jako v jiných firmách, nestojí dokonce ani 2000,- u nás zaplatíte pouze 150, + poštovné. Ráda bych zdůraznila, že poplatek nejde nikomu do kapsy! Část peněz jde na dětskou brněnskou onkologickou nadaci Krtek, zbytek pokrývá náklady na výrobku startovací sady. Jsme společnost zaměřená na zdraví, tudíž i zdraví podporujeme... a tím spíš, když se jedná o zdraví dětí.
Nemusíte za touto částkou hledat nějaký podvod. Chápu, že má člověk v dnešní době obavy, aby někomu nenalítnul a o své peníze nepřišel. To se Vám ale u nás nestane. Společnost OKG je prosperující společností, která je na trhu již třináctým rokem. Její obrat měsíc od měsíce stoupá, což je důkaz toho jak produkty lidem pomáhají a těší se větší a větší oblibě.
Registrační poplatek zavedla také z jiných důvodů. Kdysi se neplatil a vznikaly ve firmě docela velké zmatky. Hodně lidí se registrovalo, aniž by mělo o tento druh práce zájem. Když prostě viděli možnost se někde registrovat zdarma, tak proč ne... Proto se zavedl poplatek, aby se registrovali pouze lidé, kteří mají opravdový zájem... což se dá asi pochopit. Navíc, když nastupujete např. do zaměstnání, jdete k lékaři na vstupní prohlídku, tak pouze za razítko!!! zaplatíte více a prakticky za nic. U nás dostanete veškeré potřebné materiály do začátku a ještě podpoříte zdraví dětí.
Jediná podmínka je minimální věk 18 let.

Registrací získáváte výhody, ale k ničemu se nezavazujete!!! Obrovskou výhodou je, že na práci není člověk sám, vždy máte podporu lidí, kteří Vás k firmě přivedou.


Pokud patříte mezi lidi, kteří chtějí něco změnit, cení si zdraví a mají vůli se naučit něco nového, jste na správné cestě a já Vám ráda pomohu...

Pro vážné zájemce možnost NEZÁVAZNÉ prezentace přes internet, každé pondělí od 21 hodin. Účast je nutné potvrdit emailem!!!


Pokud jste dočetl(a) až sem, velmi Vám děkuji za Váš čas a pokud Vás napadají nějaké otázky, dejte mi vědět. Velmi rád se Vám budu věnovat a vše Vám vysvětlím – samozřejmě zcela nezávazně!

Přeji Vám hezký den a těším se na Vaši odpověď.

MŮŽETE MI NAPSAT ZDE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zlomek z mnoha příběhů lidí, kteří jdou za OK životním stylem!

* Ivona Ch. Děčín, obráběčka kovů, si za necelou 1. hodinu u firmy OKG vydělala 4140 Kč." Dnes už ví, co je žít životní styl s OKG! A cestu k odchodu do finančního důchodu má na dosah. Pracuje s manželem na pozici manažer. Má jasnou představu o své další budoucnosti! Pomáhat lidem je naplňuje.

* Standa T. z Jesenicka, student VŠ si bez zkušeností za první víkend u firmy OKG vydělal 2000 Kč." K tomu další 2000 Kč za získanou, klíčovou pozici VK (vedoucí konzultant). Dnes už ví, že bude mít OK životní styl!
Po měsíci v OKG už sám rozvíjí super byznys!

* Andrea V. - maminka na MD se dvěma dětmi a společně s manželem si za první 3 týdny u firmy OKG, bez zkušeností, vydělali 16 000 Kč. Už si splnili několik snů, jako je počítač, novou kuchyň, auto. Dnes pracují s manželem na pozici manažer.

* Mirka C. - zdravotní sestra si bez zkušeností za týden vydělala 9000 Kč. Dnes pracuje na klíčové pozici VK - vedoucí konzultant!

* Radka L. - ze Znojemska, studentka SŠ, denně dojíždím do Brna do školy. S OKG jsem začala spolupracovat asi před měsícem. Prvních 14 dní se mi moc nedařilo, slyšela jsem hodně odmítnutí, a dokonce mne od této práce mnoho lidí zrazovalo, ale nevzdala jsem se. Za dalších 14 dní jsem si přivydělala s OKG 7700 Kč a za dnešní odpoledne 2400 Kč!

* Ing. Jana T. - Jablonec nad Nisou, maminka tříleté Elišky a na MD se čtyřměsíčním Míšánkem si za tento rok vydělala u OKG už přes 100.000 Kč! Po třech letech spolupráce dnes pracuje na nejvyšší pozici Generálního manažera a její příjem je přes 40.000,-/měs. - k mateřské!!! * Tomáš L. - Most, při studiu vysoké školy si dokázal vydělat za jeden měsíc 34.500,- za prodej produktů. Spolupracuje 2 roky...

KDYŽ TO ZVLÁDLI ONI – VY MŮŽETE TAKÉ

------------------------------------------------------------------------

Pokud máte zájem o přírodní produkty OKG, napište mi  a já Vám pošlu mé registrační údaje, aby jste je mohli vyplnit do kolonky vašeho distributora.
Těším se na spolupráci.