BANKERAT        

Vzhledem k tomu, že se setkávám v poslední době s velkým množstvím lidí, kteří mají potřebu si půjčit nějaký finanční obnos a banky jim nechtějí peníze z nějakého důvodu půjčit, zaujal mě následující projekt. Předpokládám, že to někomu pomůže.

Je to první online aukce půjček v ČR, ve které si lidé půjčují přímo mezi sebou a vůbec k tomu nepotřebují banku. Buď si můžete levně půjčit, nebo vydělat na úrocích mnohonásobně víc, než Vám dají za Vaše peníze v bance. Dokonce za prostředkování půjčky člověk obdrží odměnu.

1. Chcete si půjčit:

Odmítla Vám banka z nějakého důvodu půjčit? Nechcete naletět pochybným úvěrovým firmám? Nechcete za půjčku platit vysoký úrok a všemožné poplatky bance?

Zadejte si aukci na půjčku a sledujte, jaké nabídky dostanete! Zadání aukce je ZDARMA. Poplatek administrátorovi zaplatíte až z půjčky, kterou dostanete od investora. Žádné podvodné SMS, placené telefonní hovory, nebo poplatky předem!

2. Chcete investovat:

Dáme Vám veškeré informace, pro rozhodnutí, komu peníze půjčit a komu ne. A pokud Vám nebudou stačit? Můžete se zeptat přímo dlužníka. My za Vás uděláme veškerou administraci a správu půjčky.

S dlužníkem jsme v telefonickém i písemném kontaktu od samého začátku poskytnutí půjčky. Sledujeme, jak dlužník splácí, zasíláme mu avíza o splátce či upomínky včetně penále. V případě, že dlužník půjčku nesplácí, ihned zahájíme vymáhání půjčky.

 

3. Chcete někomu pomoci a při tom si vydělat:

Pokaždé, když někdo klikne na Váš referenční odkaz umístěný v emailové zprávě, příspěvek na sociální síti, nebo na reklamní banner na Vašich stránkách a následně provede registraci na internetovém portálu www.bankerat.cz , bude tato registrace zachycena ve Vašem profilu a dostanete odměnu 2% ze všech půjček nebo investic, které zaregistrované osoby kdykoli v budoucnu uskuteční!

Pro první zaregistrování použijte následující odkaz, nebo obrázek :

 https://www.bankerat.cz