PRESTITO

 

Investuj

Máte zájem o nadprůměrné zhodnocení Vašich finančních prostředků a zároveň byste rádi někomu pomohli od nepřiměřeně vysokých úroků některých společností nabízejících úvěry na cokoliv? Pak jste tu správně!

Portál Prestito.cz Vám umožňuje vyhledat si tu správnou aukci přesně podle Vaši požadavků a zprostředkuje Vám poskytnutí úvěru Vámi vybrané protistraně.

V případě, že aktuálně nemůžete žádnou vhodnou aukci najít, zcela zdarma Vám umožňujeme nadefinovat si ve Vašem profilu kritéria, které pro svou investici hledáte, a my Vás budeme informovat emailem v případě, že se na našem portálu ta pravá investiční příležitost v podobě nově otevřené aukce odpovídající Vašim představám objeví! Pak už bude zcela na Vás, jak tuto příležitost uchopíte a jakou uděláte nabídku!

Půjč si

Nechcete si nechat diktovat podmínky nenasytných poskytovatelů půjček a poskytovatelů kreditních karet? Chcete půjčku za takový úrok a takových podmínek, které si sami stanovíte? Pak jste tu správně!

Cílem portálu Prestito.cz je nabídnout Vám alternativu k získávání úvěrů a půjček ať už přes bankovní domy, tak od nejrůznějších nebankovních institucí, které ne vždy se svými klienty jednají fér a spíš než o pomoc při mnohdy nelehkých situacích, se snaží na těchto klientech vydělat a z jejich situace maximálně vytěžit.

Pokud nemáte zájem platit enormně vysoké úroky a skryté poplatky ať už bankovním, tak častěji nebankovním institucím, jednoduše se přidejte mezi naše spokojené klienty a vytvořte si na našem portálu aukci, ve které přesně stanovíte podmínky, za kterých si budete chtít půjčit. Pak už můžete v klidu pozorovat, jak se o Vás investoři přetahují a snaží se Vám nabídnout maximálně výhodnou půjčku. Kde jinde podobný přístup najdete?

Navíc u nás je zadání aukce zcela ZDARMA a poplatek za zprostředkování úvěru je splatný až z částky, kterou Vám investor poskytne jako úvěr. U nás tedy žádné poplatky předem nenaleznete!

Banner v rozměru 728x90