BETIT

 

Už dlouho zkouším různé možnosti jak vydělat peníze na internetu. Jde to a jsou různé možnosti i nabídky. Kdo se ovšem zajímá o sport mohlo by mu být blízké sportovní sázení zrovna tak jako mě. Sází se na živé fotbalové zápasy, upozornění na typ chodí na telefon formou SMS, nebo přes vlastní aplikaci což je ještě jednoduší. Sázející přes tuto stránku jsou dlouhodobě v plusu.  Dávají i záruku, že kdykoliv za dané období nebude člen alespoň v minimálním zisku, tak stejné období získá zdarma. Týká se to jakéhokoliv balíčků, vždy dostanete stejné období, jaké jste zakoupili zdarma. Odkaz vede na registraci na stránku, kde se pak dozvíte více info. apod.  Registrace Vás k ničemu nezavazuje, ale dozvíte se tam pak ucelené informace.

REGISTRACE ZDE

 

Něco o společnosti

Sázení se naplno věnujeme již nějaký ten pátek, nejenže je to skvělá zábava a koníček, ale i velmi zajímavá investice. Naši strategii den co den pilujeme, všímáme si nových věcí a dalších vodítek, které nám pomáhají se rozhodovat při vstupu do sázek.

Máme takový skromný cíl a to na tomto pošramoceném trhu plném zajímavých spekulantů, věštců, Vojtů a podvodníku ukázat, že se dá sázením opravdu stabilně vydělávat a při zajímavém ROI i hodnotit peníze lépe, než v jakékoliv bankovní instituci.

Doposud naše strategie byla hodně konzervativní a soustředila se hlavně na druhé poločasy. Sázíme hlavně SBR za stejného stavu, kdy spekulujeme nad tím, že buď vyhrajeme anebo se nám investice vrátí v plné výši (push).  Trošičku dynamičtější strategie je dvojitá šance, kdy spekulujeme, jestli náš tým minimálně vyrovná a je zde o něco vyšší riziko, než v případě SBR. Globálně celý tento koncept dokáže dlouhodobě vydělávat několik jednotek měsíčně, ale je to i na úkor toho, že je velmi malý počet tipů a celkově po pár nevydařených tipech nějakou dobu trvá, než se dostaneme zpět do zisku.